Osada turystyczna Domki w Lesie to wyjątkowe miejsce, położone w Beskidzie Sądeckim.

Górzyste, a jednocześnie łagodne ukształtowanie terenu naszego regionu, liczne szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe i spacerowe, lasy, łąki, rzeki i potoki sprawiają, że nasze okolice cieszą się szczególnym zainteresowaniem, zwłaszcza rodzin z dziećmi.

W tym niezwykłym miejscu oferujemy kilkanaście drewnianych domków, wiaty z grillem, saunę i jacuzzi, miejsca do rozbicia namiotów i postawienia camperów.

Z myślą o rodzinach przygotowaliśmy ofertę pełną atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dla rodziców. Rozległy, ogrodzony teren leśny, łąki naszego gospodarstwa rolnego, wydzielony teren rekreacyjny – w sumie ponad 11 hektarów, to główne zalety tego miejsca, szczególnie doceniane przez naszych gości.

Dzieci mogą u nas swobodnie biegać i korzystać z naszych atrakcji, zajęć i animacji, a rodzice wypoczywać na tarasach swoich domków, basenie, korcie tenisowym lub relaksować się  przy filiżance dobrej kawy w naszej małej kawiarence.

Największy w Tyliczu odkryty basen, kort tenisowy,  boisko do siatkówki plażowej, duży plac zabaw to nasze atuty.  Dbamy również o otaczający nas las – każdego roku sadzimy kilkaset nowych drzew – jodeł, sosen i buków, klonów. Ta różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie – rozrywkę, aktywną rekreację, jak również ciszę i spokój w kontakcie z otaczającą przyrodą.

Nasza ekipa to zgrany zespół młodych ludzi, których łączą nie tylko więzy krwi, ale również  zapał do pracy, poczucie humoru i wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i w pracy z dziećmi.

Nasza osada jest dla nas wyjątkowa, dlatego ciągle ją rozbudowujemy i wprowadzamy ulepszenia. Mamy nadzieję, że Państwo również pokochacie to miejsce, a Wasz pobyt  będzie czasem pełnym wrażeń, a jednocześnie relaksu i sprawi, że z utęsknieniem będziecie wyczekiwać kolejnych wakacji…

Zapraszamy!